BENQ EW3290U 80cm (31,5") 4K IPS HDMI/USB-C zvočnik HDR10 Premium monitor
| Šifra (ID): | 107584 |
| Šifra proizvajalca: | 9H.LN4LJ.LBE |
| Proizvajalec: | BENQ |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 9H.LN4LJ.LBE |
| EAN koda | 4718755094811 |
| Proizvajalec | BENQ |
| Ločljivost: | 3840x2160 |
| Diagonala zaslona: | 80 cm (31,5 ") |
| Tip matrike: | IPS |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 400 nits |
| Vidni kot: | 178°/178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 3x HDMI v2.0, USB-C (65W PD, DisplayPort), 3x USB 3.2,1x USB-C Downstream, slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2W x 2 + 5W woofer |
| Prilagodljivost | 110 mm po višini, nagib -5˚ - 20˚, zasuk 20˚/20˚, pivot |
| Poraba energije: | običajno 29W , največ 180W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 2186163 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100 mm HDR10, VESA DisplayHDR 400 neodsevni premaz Flicker-free Technology Low Blue Light |
| Barva: | bela |
| Masa (neto): | 8,1 kg (6 kg brez podstavka) |
| Dimenzije: | 483,8-593,5 x714,5 x211,2 |
| Vsebina paketa: | HDMI 2.0 kabel, USB 3.2 kabel, USB-C |
| Garancija | 24 mesecev |














