BENQ PD2725U 68,58cm (27") 4K IPS DP/HDMI/Thunderbolt/USBC profesionalni grafični monitor
| Šifra (ID): | 109081 |
| Šifra proizvajalca: | 9H.LJXLA.TBE |
| Proizvajalec: | BENQ |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 9H.LJXLA.TBE |
| EAN koda | 4718755084973 |
| Proizvajalec | BENQ |
| Ločljivost: | 3840x2160 |
| Diagonala zaslona: | 68,58cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 400 nits |
| Vidni kot: | 178°/178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, Thunderbolt 3 vhod (PD 65W, DP Alt mode), Thunderbolt 3 izhod (PD 15W), USB type B, 2x USB 3.1, slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x2,5W |
| Prilagodljivost | 150 mm po višini, nagib -5˚ - 20˚, zasuk 30˚/30˚, pivot |
| Poraba energije: | običajno 37W , največ do 185 W |
| Energijski razred: | G |
| EPREL Št.: | 400184 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100 mm HDR10, VESA DisplayHDR 400 100% sRGB, 100% Rec.709, 95% P3 1,07 milijarde barv neodsevni premaz Daisy Chain (Thunderbolt) Flicker-free Technology Low Blue Light Solidworks calman verified Pantone Validated CAD/CAM mode Delta E(avg) ?2 poročilo o tovarniški kalibraciji KVM Stikalo programska oprema: Display Pilot 2, Palette Master Ultimate, Display ColorTalk |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 8,3 kg (5,6 kg brez podstavka) |
| Dimenzije: | 449,8-599,8x614,8x273,3 |
| Vsebina paketa: | HDMI 2.0 kabel, Thunderbolt 3 kabel 0,7m, USB 3.0 kabel, kontroler s hitrimi gumbi |
| Garancija | 36 mesecev |

