DELL Vostro 3525 R5-5625U 16GB/512 UBU
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik DELL, model: DELL Vostro 3525 R5-5625U 16GB/512 UBU blagovne znamke DELL, spada v kategorijo: Poslovni DELL prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 točk v kombinaciji z grafiko, ki je Integrirana.
DELL prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani HP prenosni računalnik ima vgrajen AMD Ryzen 5 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalniki DELL, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi DELL prenosnik namestite tudi anti virusni program in s tem poskrbite za svojo digitalno varnost!
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam prenosnik DELL ponuja prostor na disku v velikosti kar 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak DELL prenosnik ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Dell Vostro 3525 - 15,6" - Ryzen 5 5625U - 16 GB RAM - 512 GB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Ubuntu - večjezični uporabniški vmesnik (MUI) |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5625U / 2,3 GHz (4,3 GHz) / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | LED osvetlitev 1920 x 1080 / Full HD @ 120 Hz - 141 ppi |
| Grafika | GRAFIKA AMD Radeon |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Baterija | 3-celični |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) |
| Barva | Siv |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,85 cm x 23,56 cm x 1,9 cm |
| Teža | 1,83 kg |
| Storitve v paketu | 3 leta osnovna nastanitev |















