Digitus optični patch MM LC/ST 5m OM3


10,66
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
V košarico


Šifra (ID): 94370
Šifra proizvajalca: DK-2531-05/3
Proizvajalec: DIGITUS
Kategorija: Kabli
Stanje: Novo
Na zalogi pri dobavitelju

Predvidena dostava na vaš naslov: 20.06.2024





Tehnične podrobnosti

Podroben opis

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 5 m, modre barve



Teža neto v kg: 0.0750
Teža bruto v kg: 0.0800
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

Podrobno o izdelku:

Mnenja in ocene kupcev za "Digitus optični patch MM LC/ST 5m OM3"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek

Sorodni izdelki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo

    PRIJAVA NA E-NOVICE

    Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.

    Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)