G.SKILL Aegis 16GB (1x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 F5-6000J3636F16GX1-ISK ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 101822 |
| Šifra proizvajalca: | F5-6000J3636F16GX1-IS |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 16GB |
Opis izdelka
Delovni spomin G.SKILL Aegis 16GB (1x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 F5-6000J3636F16GX1-ISK ram pomnilnik predstavlja zmogljivo izbiro za vaš računalnik, namenjen pa je sistemom, ki podpirajo standard DDR. Zgrajen je iz visokokakovostnih komponent, ki zagotavljajo zanesljivost. Kapaciteta pomnilnika je 16GB, deluje pa pri frekvenci , kar nudi dovolj moči za nemoteno delovanje sistema. Ponaša se s povečano kapaciteto prenosa, kar bo vašemu sistemo omogočilo, da naenkrat upravlja z večjo količino podatkov. Poleg tega njegove karakteristike omogočajo večjo moč pri manjši porabi energije.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F5-6000J3636F16GX1-IS |
| EAN koda | 4713294237279 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | En modul |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 16GB |
| Hitrost delovanja: | 6000 |
| Latence | CL36-36-36-96 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Intel XMP 3.0 & AMD EXPO |
| Garancija | 60 mesecev |



