G.SKILL AEGIS 5 32GB (1x32GB) 5600MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-5600J3636D32GX1-IS ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 107588 |
| Šifra proizvajalca: | F5-5600J3636D32GX1-IS |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 32GB |
Opis izdelka
G.SKILL predstavlja zmogljiv delovni spomin G.SKILL AEGIS 5 32GB (1x32GB) 5600MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-5600J3636D32GX1-IS ram pomnilnik, ki temelji na pomnilniškem vodilu DDR. Komponente, iz katerih je sestavljen, so najvišje kakovosti in zagotavljajo trpežnost ter zanesljivost. Pomnilnik zagotavlja tekoče zahvaljujoč frekvenci , njegova skupna kapaciteta pa je 32GB. Omogoča vam hitrejše nalaganje zahtevnih programov ter visoko odzivnost. Povrhu vsega ima vdelane karakteristike za zmanjševanje porabe energije, kar pomeni manjšo obremenitev sistema pri enaki moči delovanja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F5-5600J3636D32GX1-IS |
| EAN koda | 4713294237330 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | En modul |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Hitrost delovanja: | 5600 |
| Latence | CL36-36-36-89 |
| Napajalna napetost: | 1,2 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Intel XMP / AMD EXPO |
| Garancija | 60 mesecev |



