G.SKILL AEGIS 5 32GB (1x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX1-IS ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 107589 |
| Šifra proizvajalca: | F5-6000J3636F32GX1-IS |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 32GB |
Opis izdelka
G.SKILL AEGIS 5 32GB (1x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX1-IS ram pomnilnik je kvaliteten pomnilnik, namenjen matičnim ploščam ki podpirajo DDR vodilo. Zgrajen je iz visokokakovostnih komponent, ki zagotavljajo zanesljivost. Kapaciteta pomnilnika je 32GB, deluje pa pri frekvenci , kar je dovolj za brezhibno delovanje sistema. Ponaša se s povečano kapaciteto prenosa, kar bo vašemu sistemo omogočilo, da naenkrat upravlja z večjo količino podatkov. .
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F5-6000J3636F32GX1-IS |
| EAN koda | 4713294237293 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | En modul |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Hitrost delovanja: | 6000 |
| Latence | CL36-36-36-96 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Intel XMP / AMD EXPO |
| Garancija | 60 mesecev |



