G.SKILL Flare X5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX2-FX5 ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 107600 |
| Šifra proizvajalca: | F5-6000J3636F32GX2-FX5 |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 64GB |
Opis izdelka
Delovni spomin G.SKILL Flare X5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX2-FX5 ram pomnilnik predstavlja zmogljivo izbiro za vaš računalnik, namenjen pa je sistemom, ki podpirajo standard DDR. Komponente, iz katerih je sestavljen, so najvišje kakovosti in zagotavljajo trpežnost ter zanesljivost. Pomnilnik zagotavlja tekoče zahvaljujoč taktu , njegova skupna kapaciteta pa je 64GB. Omogoča vam hitrejše nalaganje zahtevnih programov ter visoko odzivnost. .
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F5-6000J3636F32GX2-FX5 |
| EAN koda | 4713294237637 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | Dva modula |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Hitrost delovanja: | 6000 |
| Latence | CL36-36-36-96 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Intel XMP, AMD EXPO |
| Garancija | 60 mesecev |



