G.SKILL Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX2-RS5K ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 107598 |
| Šifra proizvajalca: | F5-6000J3636F32GX2-RS5K |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 64GB |
Opis izdelka
G.SKILL predstavlja zmogljiv delovni spomin G.SKILL Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO/XMP F5-6000J3636F32GX2-RS5K ram pomnilnik, ki temelji na pomnilniškem vodilu DDR. Sestavljen je iz kakovostnih delov, ki zagotavljajo dolgoročno stabilnost. Zahvaljujoč kapaciteti 64GB ter frekvenci delovanja zagotavlja nemoteno delo, ne glede na zahtevnost naloge. Omogoča vam hitrejše nalaganje zahtevnih programov ter visoko odzivnost. Poleg tega njegove karakteristike omogočajo večjo moč pri manjši porabi energije.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F5-6000J3636F32GX2-RS5K |
| EAN koda | 4713294233868 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | Dva modula |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Hitrost delovanja: | 6000 |
| Latence | CL36-36-36-96 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Intel XMP, AMD EXPO |
| Garancija | 60 mesecev |



