IIYAMA ProLite T2452MSC-B2 60,5cm (24") FHD IPS zvočniki PCAP na dotik informacijski / interaktivni monitor
| Šifra (ID): | 109316 |
| Šifra proizvajalca: | T2452MSC-B2 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| Pivot | Ne |
| Odzivni čas | 5 ms |
Opis izdelka
Monitor je del računalniške opreme kamor človek ob usmeri največ svoje pozornosti!
Monitorji so naše okno v digitalni svet, namenjeni tako za delo kot za igranje iger, kjer gaming monitor postaja nepogrešljiv del njihova gaming arsenala.
Nekaj koristnih informacij. Najprej namen; kupujete gaming monitor za igranje iger, profesionalni ali monitor za splošno uporabo.Gaming uporabniki morajo imeti hitro stopnjo osveževanja slike kot 144Hz monitor, 165Hz Monitor ali 240Hz monitor in nizek odzivni čas, strokovnjaki morajo dati prednost kvaliteti barv, uporabniki splošne uporabe pa imajo manj specifične potrebe. Izbrani zaslon sliko osvežuje s frekvenco: . Višja kot je ločljivost, boljša je slika. TN monitorji so najhitrejši, a najcenejši, zaradi slabše kakovosti slike ob gledanju pod kotom iz boka. IPS Monitor ima nekoliko hitrejši odzivni čas in bolje prikazuje barve kot VA monitor, vendar imajo VA monitorji najboljši kontrast od vseh treh vrst.
Izbrani Monitor za računalnik model IIYAMA ProLite T2452MSC-B2 60,5cm (24") FHD IPS zvočniki PCAP na dotik informacijski / interaktivni monitor vas bo očaral s čisto sliko in globokimi barvami. Monitor, ki je velik , premore ločljivost , hiter odzivni čas 5 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za jasno sliko pod vsakim vidnim kotom. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo . Izkusite osupljivo sliko, ki je povrhu vsega dobro zaokrožena še z prvorazrednim izgledom same naprave. Vsak monitor ima omejeno garancijo, če bi le to želeli podaljšati nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | T2452MSC-B2 |
| EAN koda | 4948570127221 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 pri 120Hz (2.1 megapixel Full HD) |
| Diagonala zaslona: | 24", 60.5cm |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Svetilnost: | 360 cd/m2 (na dotik), 400 cd/m2 |
| Vidni kot: | horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 120 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x Mini jack, 2x USB 3.2 Gen1 5Gbit |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 1W |
| Prilagodljivost | nagib |
| Poraba energije: | 18 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2502247 |
| Napajalnik: | notranji |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 5,6 kg |
| Dimenzije: | 567 x 385 x 253,5 mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni kabel, USB, HDMI, izvijač, navodila za uporabo |
| Garancija | 36 mesecev |













