IIYAMA ProLite T2454MSC-B3AG 60,5cm (24") FHD IPS zvočniki črn dotik informacijski / interaktivni monitor
| Šifra (ID): | 107629 |
| Šifra proizvajalca: | T2454MSC-B3AG |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| Odzivni čas | 5 ms |
Opis izdelka
Monitor je del računalniške opreme kamor človek ob usmeri največ svoje pozornosti!
Monitorji so naše okno v digitalni svet, namenjeni tako za delo kot za igranje iger, kjer gaming monitor postaja nepogrešljiv del njihova gaming arsenala.
Nekaj koristnih informacij. Najprej namen; kupujete gaming monitor za igranje iger, profesionalni ali monitor za splošno uporabo.Gaming uporabniki morajo imeti hitro stopnjo osveževanja slike kot 144Hz monitor, 165Hz Monitor ali 240Hz monitor in nizek odzivni čas, strokovnjaki morajo dati prednost kvaliteti barv, uporabniki splošne uporabe pa imajo manj specifične potrebe. Izbrani zaslon sliko osvežuje s frekvenco: . Višja kot je ločljivost, boljša je slika. TN monitorji so najhitrejši, a najcenejši, zaradi slabše kakovosti slike ob gledanju pod kotom iz boka. IPS Monitor ima nekoliko hitrejši odzivni čas in bolje prikazuje barve kot VA monitor, vendar imajo VA monitorji najboljši kontrast od vseh treh vrst.
Izbrani Monitor za računalnik model IIYAMA ProLite T2454MSC-B3AG 60,5cm (24") FHD IPS zvočniki črn dotik informacijski / interaktivni monitor ponuja odlično izkušnjo z jasno sliko in globokimi barvami. Kakovost slike se dobro odraža s 1920 X 1080 točkami pri diagonali , hiter odzivni čas 5 ms pa zagotavlja tekoče prikazovanje čudovitih prizorov. IPS matrika(In-plane switching) poskrbi za izjemne vidne kote. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo . Napredne tehnologije poskrbijo za celovit izdelek, povrhu vsega pa bo njegov izvrsten dizajn v vaš dom ali pisarno vnesel novo svežino. Vsak monitor ima omejeno garancijo, če bi le to želeli podaljšati nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | T2454MSC-B3AG |
| EAN koda | 4948570125791 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 60,5cm (24") |
| Tip matrike: | IPS |
| Senzor na dotik: | Anti-fingerprint coating, podpira dotik z rokavico debeline +2mm) |
| Velikost točke: | 0,275 mm |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Svetilnost: | 345-400 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 100 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x Mini jack, 2x USB Gen1 3.2 |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 1W |
| Prilagodljivost | nagib, VESA, nagib |
| Poraba energije: | običajno 16 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2327818 |
| Barva: | mat črna |
| Masa (neto): | 5,6 kg |
| Dimenzije: | 567 x 385 x 253,5 mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni (1,8m), USB (1,5m), HDMI (1,5m) navodila, izvijač |
| Garancija | 36 mesecev |










