IIYAMA ProLite T2754MSC-B2AG 68,6cm (27") FHD IPS HDMI/VGA zvočniki na dotik interaktivni monitor
| Šifra (ID): | 108351 |
| Šifra proizvajalca: | T2754MSC-B2AG |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | T2754MSC-B2AG |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 68,6cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Senzor na dotik: | projekcijski kapacitivni, do 10 dotikov, sytlus, prst, lateks rokavica |
| Velikost točke: | 0,311 mm |
| Kontrast: | 1000:1 z dotikom |
| Svetilnost: | 300 cd/m² |
| Vidni kot: | horizontalno/vertikalno: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, navzgor/navzdol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 4 ms |
| Frekvenca: | 83Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | USB, HDMI, VGA |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x zvočnik |
| Prilagodljivost | nagib 5° gor; 90° dol |
| Poraba energije: | 27W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2364861 |
| Napajalnik: | zunanji napajalnik |
| Dodatno: | VESA 100x100 Flicker-free Low Blue Light |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6,6kg |
| Dimenzije: | 612 x 387 x 241mm |
| Garancija | 36 mesecev |













