IIYAMA ProLite TF3239AS-B1AG 80cm (31,5") FHD IPS 24/7 DP/HDMI Android zvočniki na dotik interaktivni monitor
| Šifra (ID): | 104449 |
| Šifra proizvajalca: | TF3239AS-B1AG |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Prikazovalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Odzivni čas | 8 ms |
Opis izdelka
Monitor je del računalniške opreme kamor človek ob usmeri največ svoje pozornosti!
Monitorji so naše okno v digitalni svet, namenjeni tako za delo kot za igranje iger, kjer gaming monitor postaja nepogrešljiv del njihova gaming arsenala.
Nekaj koristnih informacij. Najprej namen; kupujete gaming monitor za igranje iger, profesionalni ali monitor za splošno uporabo.Gaming uporabniki morajo imeti hitro stopnjo osveževanja slike kot 144Hz monitor, 165Hz Monitor ali 240Hz monitor in nizek odzivni čas, strokovnjaki morajo dati prednost kvaliteti barv, uporabniki splošne uporabe pa imajo manj specifične potrebe. Izbrani zaslon sliko osvežuje s frekvenco: . Višja kot je ločljivost, boljša je slika. TN monitorji so najhitrejši, a najcenejši, zaradi slabše kakovosti slike ob gledanju pod kotom iz boka. IPS Monitor ima nekoliko hitrejši odzivni čas in bolje prikazuje barve kot VA monitor, vendar imajo VA monitorji najboljši kontrast od vseh treh vrst.
Izbrani Monitor za računalnik model IIYAMA ProLite TF3239AS-B1AG 80cm (31,5") FHD IPS 24/7 DP/HDMI Android zvočniki na dotik interaktivni monitor ponuja odlično izkušnjo s čisto sliko in globokimi barvami. Odlična izkušnja gledanja na zaslon pride do izraza s 1920 X 1080 točkami pri diagonali , hiter odzivni čas 8 ms pa zagotavlja, da ne boste zamudili nobenega trenutka tako pri igranju iger, kot tudi pri spremljanju športa in akcijskih filmov. Kakovost slike se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se monitor namreč lahko pohvali s svetlostjo . Povrhu vsega pa napredne tehnologije prikazovanja omogočajo bistro sliko, ki bo skupaj z privlačnim izgledom zaslona odlično povezala vaš delovni prostor. Vsak monitor ima omejeno garancijo, če bi le to želeli podaljšati nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | TF3239AS-B1AG |
| EAN koda | 4948570123865 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 1920 x 1080 |
| Diagonala zaslona: | 80cm (31,5") |
| Tip matrike: | IPS, Anti-glare coated glass, matiran videz |
| Senzor na dotik: | bonded projective capacitive tehnologija |
| Velikost točke: | 0,363 mm |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 osnovna 435 cd/m2 z dotikom |
| Vidni kot: | horizontalno/vertikalno: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 8 ms |
| Frekvenca: | 60 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x RS-232, 1x RJ45, 2x USB-A |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 10W |
| Poraba energije: | 50 W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 2040941 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 13,2 kg |
| Dimenzije: | 746,2 x 440,7 x 62,4 mm |
| Garancija | 36 mesecev |












