IIYAMA ProLite XUB2797QSN-B2 68,5cm (27") QHD IPS 100Hz DP/HDMI/USB-C zvočniki monitor
| Šifra (ID): | 107656 |
| Šifra proizvajalca: | XUB2797QSN-B2 |
| Proizvajalec: | IIYAMA |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | XUB2797QSN-B2 |
| EAN koda | 4948570125012 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 68,5cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,233 mm |
| Kontrast: | statični: 1300:1, Advanced: 80M:1 |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 1 ms |
| Frekvenca: | 100 Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI, 1x DisplayPort in, 1x USB-C, 1x DisplayPort out, 3x USB 3.2 Gen1, 1x USB-C, 1x USB-C dock, 1x Audio slušalke, 1x RJ-45 |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | po višini, nagib, vrtenje, pivot |
| Poraba energije: | 26 W |
| Energijski razred: | E |
| EPREL Št.: | 2034107 |
| Napajalnik: | notranji |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6,1 kg |
| Dimenzije: | 613,5 x 400,5 (550,5) x 209,5 mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni, HDMI, DP, USB-C |
| Garancija | 60 mesecev |












