INTER-TECH GF-350W 80+ Gold SFX/TFX/FLEX Bulk napajalnik
| Šifra (ID): | 107989 |
| Šifra proizvajalca: | 88882237 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 20.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | SFX |
| 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Moč napajalnika | 350W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Napajalna enota INTER-TECH GF-350W 80+ Gold SFX/TFX/FLEX Bulk napajalnik je prava rešitev za vaš računalnik, saj ga odlikuje optimalno delovanje z visoko zmogljivostjo. Uporaba prvorazrednih komponent omogoča zanesljivost dovajanja energije z daljšo življensko dobo. Vgrajeni kontrolni sistemi zaznavajo obratovalno temperaturo, temu primerno nastavijo hitrost ventilatorja ter s tem poskrbijo za bolj varčno delovanje. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Napajalnik nudi izhodno moč do 350W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882237 |
| EAN koda | 4260455649049 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 350 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Gold |
| Učinkovitost: | 80 Plus Gold |
| Format: | TFX |
| Konektorji: | 1x Mainboard 20+4Pin 1x 4+4Pin 12V 4x S-ATA 2x Floppy |
| Napetosti/tokovi | 3,3V + 5V: 60W; 12V kombinirano: 348W |
| Dodatne lastnosti: | SFX, TFX |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | 150 x 81,5 x 40,5 mm |





