KINGSTON DataTraveler Exodia S 64GB USB 3.2 Gen1 DTXS/64GB USB ključ
| Šifra (ID): | 101710 |
| Šifra proizvajalca: | DTXS/64GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTraveler Exodia S 64GB USB 3.2 Gen1 DTXS/64GB USB ključ je kvaliteten USB ključ, ki bo poskrbel za vaše potrebe po prenosljivosti podatkov. Ključek je odporen na tresljaje, vročino in ostale zunanje vplive, kar pomeni, da boste na njem lahko brezskrbno shranjevali tudi najpomembnejše podatke. Osnovan je na vmesniku , ki zagotavlja izredno visoke hitrosti branja in zapisovanja. Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 64GB.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTXS/64GB |
| EAN koda | 740617348651 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Dimenzije: | 19 x 57 x 11,8 mm |
| Garancija | 60 mesecev |





