KINGSTON DataTraveler Kyson 64GB USB3.2 Gen1 tip-A DTKN/64GB USB ključ
| Šifra (ID): | 61054 |
| Šifra proizvajalca: | DTKN/64GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTraveler Kyson 64GB USB3.2 Gen1 tip-A DTKN/64GB USB ključ je izvrstna izbira, če pogosto prenašate podatke med napravami in potrebujete kvalitetno rešitev. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Zahvaljujoč vmesniku , ki zagotavlja visoke hitrosti branja in zapisovanja, boste vse vaše podatke prenašali z bliskovito hitrostjo. Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 64GB.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTKN/64GB |
| EAN koda | 740617309102 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | branje: 200 MB/s |
| Dimenzije: | 39 x 12,6 x 4,9 mm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dodatno: | teža: 4 g delovna temperatura: 0 do 60°C temperatura skladiščenja: -20 do 85°C združljiv z Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |










