KINGSTON DataTraveler microDuo3C 128GB USB-C Type-A DTDUO3CG3/64GB USB ključ
| Šifra (ID): | 105588 |
| Šifra proizvajalca: | DTDUO3CG3/128GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 28.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 128GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTraveler microDuo3C 128GB USB-C Type-A DTDUO3CG3/64GB USB ključ je kakovosten medij za prenos vaših podatkov med napravami. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Podatke boste lahko zapisovali in brali iz ključka z izredno hitrostjo, zahvaljujoč vmesniku . Za dovolj prostora za vse vaše podatke pa poskrbi kapaciteta 128GB.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTDUO3CG3/128GB |
| EAN koda | 740617328165 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 128GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | branje: 200MB/s |
| Garancija | 60 mesecev |
| Dodatno: |
|





