KINGSTON DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen1 DTSE9G3/64GB zlat USB ključ
| Šifra (ID): | 96730 |
| Šifra proizvajalca: | DTSE9G3/64GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 64GB USB 3.2 Gen1 DTSE9G3/64GB zlat USB ključ je kvaliteten USB ključ, ki bo poskrbel za vaše potrebe po prenosljivosti podatkov. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Podatke boste lahko zapisovali in brali iz ključka z izredno hitrostjo, zahvaljujoč vmesniku . Na njem je mogoče shraniti do 64GB podatkov.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTSE9G3/64GB |
| EAN koda | 740617341270 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | 220 MB/s branje, 100 MB/s pisanje |
| Dimenzije: | 39 x 12,2 x 4,6 mm |
| Garancija | 60 mesecev |







