KINGSTON Fury Beast 128GB (4x32GB) 5600MT/s DDR5 CL40 XMP KF556C40BBK4-128 ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 101720 |
| Šifra proizvajalca: | KF556C40BBK4-128 |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 128GB |
Opis izdelka
KINGSTON Fury Beast 128GB (4x32GB) 5600MT/s DDR5 CL40 XMP KF556C40BBK4-128 ram pomnilnik je kvaliteten pomnilnik, namenjen matičnim ploščam ki podpirajo DDR vodilo. Komponente, iz katerih je sestavljen, so najvišje kakovosti in zagotavljajo trpežnost ter zanesljivost. Pomnilnik zagotavlja tekoče zahvaljujoč taktu , njegova kapaciteta pa je 128GB. Ponuja vam brezhibno večopravilnost, kar bo vašo produktivnost poneslo na nov nivo. Povrhu vsega ima vdelane karakteristike za zmanjševanje porabe energije, kar pomeni manjšo obremenitev sistema pri enaki moči delovanja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | KF556C40BBK4-128 |
| EAN koda | 740617335194 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kit: | Štirje moduli |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 128GB |
| Hitrost delovanja: | 5600 |
| Latence | CL 40-40-40 |
| Napajalna napetost: | 1,25 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Garancija | 60 mesecev |



