KINGSTON Fury Beast 64GB 5600MT/s DDR5 CL34 XMP/EXPO KF556C36BBE-64 ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 103573 |
| Šifra proizvajalca: | KF556C36BBE-64 |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR |
| Kapaciteta pomnilnika | 64GB |
Opis izdelka
KINGSTON Fury Beast 64GB 5600MT/s DDR5 CL34 XMP/EXPO KF556C36BBE-64 ram pomnilnik je kvaliteten pomnilnik, namenjen matičnim ploščam ki podpirajo DDR vodilo. Komponente, iz katerih je sestavljen, so najvišje kakovosti in zagotavljajo trpežnost ter zanesljivost. Zahvaljujoč kapaciteti 64GB ter frekvenci delovanja zagotavlja nemoteno delo, ne glede na zahtevnost naloge. Ponaša se s povečano kapaciteto prenosa, kar bo vašemu sistemo omogočilo, da naenkrat upravlja z večjo količino podatkov. Povrhu vsega ima vdelane karakteristike za zmanjševanje porabe energije, kar pomeni manjšo obremenitev sistema pri enaki moči delovanja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | KF556C36BBE-64 |
| EAN koda | 740617350111 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kit: | En modul |
| Tip: | DDR5 |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Hitrost delovanja: | 5600 |
| Latence | CL36-38-38 @1.25V |
| Napajalna napetost: | 1,25 V |
| Hladilnik: | Da |
| Barva: | črna |
| Dodatno: |
|
| Garancija | 60 mesecev |



