KINGSTON DataTreverer microDuo3C 256GB USB-C Type-A DTDUO3CG3/256B USB ključ
| Šifra (ID): | 80318 |
| Šifra proizvajalca: | DTDUO3CG3/256GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 256GB |
Opis izdelka
KINGSTON DataTreverer microDuo3C 256GB USB-C Type-A DTDUO3CG3/256B USB ključ je izvrstna izbira, če pogosto prenašate podatke med napravami in potrebujete kvalitetno rešitev. Trpežno ohišje zagotavlja varnost vaših podatkov tudi pri pogosti in zahtevni uporabi. Podatke boste lahko zapisovali in brali iz ključka z izredno hitrostjo, zahvaljujoč vmesniku . Na njem je mogoče shraniti do 256GB podatkov.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | DTDUO3CG3/256GB |
| EAN koda | 740617328110 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 256GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 |
| Hitrost prenosa podatkov | branje: 200 MB/s |
| Garancija | 60 mesecev |





