LENOVO TB 15 G4 R5 15i 16/512GB W11H
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TB 15 G4 R5 15i 16/512GB W11H podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v dimenziji 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafiko, ki je Integrirana.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 5 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkBook 15 G4 ABA - 15.6" - AMD Ryzen 5 - 5625U - 16 GB RAM-a - 512 GB SSD - Slovenščina |
| Vrsta izdelka | Beležnica - 180-stopinjska zasnova |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - Hrvaščina / Angleščina / Slovenščina |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5625U / 2,3 GHz (4,3 GHz) / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (1 x 8 GB + 8 GB (spajkano)) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15,6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | GRAFIKA AMD Radeon |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Baterija | Do 8 ur |
| Varnost | Modul za zanesljivo platformo (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Siva mineralna siva z dvojnim tonom |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,7 cm x 23,5 cm x 1,89 cm |
| Teža | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 1 leto - prevzem in vrnitev |















