NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Opis izdelka | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 - majhen Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - slovenski |
| Vrsta | Osebni računalnik - majhen |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |
| Lokalizacija | Jezik: slovenščina, angleščina / regija: Slovenija |
| Procesor | Intel Core i5 (13. generacije) 13420H / 2,1 GHz (do 4,6 GHz, (8-jedrni) |
| Pomnilnik predpomnilnika | 12 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 12 MB |
| RAM | 16 GB (nameščen) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal šifriranje 2, NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | Brez optičnega pogona |
| Grafični krmilnik | Grafični video pomnilnik Intel UHD (UMA) |
| Mreža | 1GbE, 802.11a, 802.11b / g / n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 17,9 cm x 18,29 cm x 3,65 cm |
| Teža | 1,11 kg |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | Namizni računalniki s certifikatom TCO 9, EPEAT Gold, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)