LENOVO ThinkVision P49W-30 124,49cm (49") QHD IPS 60Hz DP/HDMI/USB-C zvočniki ukrivljen monitor
| Šifra (ID): | 108052 |
| Šifra proizvajalca: | 63DBRAT1EU |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Računalniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 26.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Opis grafike | GeForce RTX 3080Ti |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 63DBRAT1EU |
| EAN koda | 0196802362085 |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Ločljivost: | 5120 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 124,49cm (49") |
| Tip matrike: | IPS |
| Velikost točke: | 0,234 mm x 0,234 mm |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Svetilnost: | 350 cd/m² |
| Vidni kot: | 178° / 178° |
| Odzivni čas: | 4ms MPRT / 6m GtG |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI, 1x DP, 1x RJ45, 1x Thunderbolt 4 in, 1x Thunderbolt 4 out |
| Vgrajeni zvočniki: | 5W x 2 |
| Poraba energije: | 30W Eco, 200W max |
| Energijski razred: | G |
| EPREL Št.: | 1437062 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | Ukrivljenost zaslona: 3800R |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 15,8 kg, brez stojala 11,1 kg |
| Dimenzije: | 1215,1 x 253,9 x 576,3 mm |
| Vsebina paketa: | zaslon s stojalom 1x kabel USB-A na USB-B (1,8 m) 1x kabel Thunderbolt™ 4 (40 Gb/s) 1x napajalni kabel (1,8 m) Poročilo o tovarniški kalibraciji Navodila za uporabo |
| Garancija | 36 mesecev |














