LENOVO TP E16 G2 R7 16i 32GB/1TB W11P 3y
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 32GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TP E16 G2 R7 16i 32GB/1TB W11P 3y blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo 1920 X 1200 pikslov skupaj z grafično kartico, ki je Integrirana.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 - 16" - AMD Ryzen 7 - 7735HS - 32 GB RAM-a - 1 TB SSD - Slovenščina |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735HS / 3,2 GHz, do 4,75 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 680M |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Varnost | Diskretni modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,61 cm x 24,77 cm x 1,985 cm |
| Teža | 1,81 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 9, EPEAT Gold, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |







