Prenosnik DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / črn - POŠKODOVANA EMBALAŽA!
| Šifra (ID): | 109253 |
| Šifra proizvajalca: | NB15DE00046 |
| Proizvajalec: | DELL |
| Kategorija: | Ultrabook prenosniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 28.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik DELL, model: Prenosnik DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / črn - POŠKODOVANA EMBALAŽA! podjetja DELL, spada v kategorijo: Osebni DELL prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo zaslona 39,6 cm (15,6"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
DELL prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani HP prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 8GB.
Prenosni računalniki DELL, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi DELL prenosnik namestite tudi anti virusni program in s tem poskrbite za svojo digitalno varnost!
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak DELL prenosnik ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
POŠKODOVANA EMBALAŽA!
Procesor: Intel Core 3 100U 1,2 GHz (do 4,7 GHz)
Zaslon: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Pomnilnik 8 GB, 512 GB SSD
Grafična kartica: integrirana Intel UDH Graphics
Brez operacijskega sistema
Podrobneje:
- RAM: LPDDR5 5600MHz
- Disk: M.2-2230 PCIe NVMe
- Vgrajena stereo zvočnika, 2x 2W, mikrofon, spletna kamera 720p @30 fps
- WLAN 802.11ax, Bluetooth
- Ohišje črne barve (Carbon Black)
- Multitouch drsna ploščica, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 2x USB 3.0
- 1x avdio kombinirani vhod/izhod
- 1x čitalec kartic
Baterija: 3-celična, 41 WHr
Dimenzije: 17-19 x 359 x 236 mm
Teža: 1,9 kg















