Prenosnik HP 255R G10 R5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / W11H (srebrn)
| Šifra (ID): | 109031 |
| Šifra proizvajalca: | V1-NB15HP00107-1 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Prenosniki HP |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Tip računalnika | All in one |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| SSD | Da |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
| Stanje | NOVO - redni program |
| Garancija | 1 leto |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP, model: Prenosnik HP 255R G10 R5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / W11H (srebrn) podjetja HP, spada v kategorijo: Osebni HP prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 39,6 cm (15,6"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
HP laptop za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosnik HP ima vgrajen AMD Ryzen 5 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalniki HP, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi prenosnik HP namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi prenosni računalniki HP imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
HP 255R je zanesljiv 15,6-palčni prenosnik, zasnovan za učinkovito vsakodnevno delo v pisarni, doma ali na poti. Opremljen je z zmogljivim procesorjem AMD Ryzen 5, ki omogoča tekoče delovanje pri večopravilnosti, poslovnih aplikacijah in delu z več odprtimi programi hkrati. Velik zaslon z ločljivostjo Full HD zagotavlja dobro preglednost pri delu z dokumenti, preglednicami in predstavitvami.
Prenosnik ponuja veliko količino pomnilnika in hiter SSD disk, kar omogoča hitro nalaganje aplikacij ter stabilno delovanje sistema. Integrirana grafika AMD Radeon poskrbi za gladko prikazovanje multimedijskih vsebin, sodobna povezljivost pa omogoča enostavno vključitev v poslovno ali domače delovno okolje. HP 255R je zato odlična izbira za podjetja, študente in napredne uporabnike, ki potrebujejo zmogljivo, zanesljivo in cenovno uravnoteženo napravo.
Procesor AMD Ryzen 5 7535U 2.9 GHz (do 4.55 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 15,6" (39,6 cm) FHD IPS (1920 x 1080)
Pomnilnik 16GB DDR5-4800, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 660M
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR5 (dve reži, obe zasedeni)
- stereo zvočnika, 720p HD spletna kamera + mikrofon
- Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x USB Type-C 10Gb/s (PD, DisplayPort 1.4)
- 2x USB Type-A 5 Gb/s
- 1x LAN RJ45
- 1x HDMI 1.4b
- 1x 3.5mm audio combo
Dimenzije: 35,98 × 23,6 × 1,85 cm
Teža: 1,66 kg







