Prenosnik HP ProBook 4 G1i AI 16" Ultra 7 / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 11 Pro (srebrn)
| Šifra (ID): | 109396 |
| Šifra proizvajalca: | NB16HP00017-2 |
| Proizvajalec: | HP |
| Kategorija: | Poslovni prenosniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 1 leto |
Predvidena dostava na vaš naslov: 04.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP PROBOOK je ustvarjen za poslovno uporabo.
Ustvarjajte, kreirajte in navidujte z odpornimi prenosniki HP Probook. Gre za najbolj prodajni poslovni prenosnik na svetu. HP Probook 450 in HP Probook 470 so zasnovani na Intel Platformi. Večina HP Probook prenosnikov ima na sebi Windows Professional in so namenjeni profesionalni uporabi v korporativnih podjetjih, ki si želijo cenovno dostopen a zmogljiv prenosnik za vsakdanjo uporabo. Prenosni računalnik HP Probook ima v sebi nameščen procesor iz najnovejših serij, namenjeni temu da omogočajo neutrujajoče delo brez električnih izpadov zahvaljujoč dovršeni bateriji z dolgo življensko dobo. Prenosni računalnik HP Probook ima ojačano ohišje ter prijetno tipkovnico odporno tudi proti politju tekočin. Na zaslon velikosti boste videli kristalno jasno sliko zahvaljujoč izjemno visoki resoluciji 1920 X 1200. Uživali boste tudi v multimediji z vrhunskim HP Probook zvočnim sistemom DTS z dvema zvočnikoma, datoteke pa bodo shranjene na zasneljivem disku velikosti 512GB SSD. Priključkov bo za vse vaše naprave več kot dovolj, inženirji pa so izboljšali tudi sprejem Wi-Fi signala.
Vsi HP PROBOOK prenosni računalniki imajo poskrbljeno za dobro varnost vaših podatkov, poboljšali pa so tudi odpornost tipkovnice proti politju. Priporočamo najnovejši procesor Intel 12-te generacije HP Probook 450 g9 ali HP Probook 470 g9, oziroma HP Probook 450 g8 ali HP Probook 450 g8 z 11-to generacijo Intel procesorja.
Kako ločiti prenosni računalnik HP Probook po generacijah? HP Probook 450 g7 je nadomestila novejša serija HP Probook 450 g8, najnovejša serija, ki je na voljo pa je HP Probook 450 g9 in podobjo je na modelih HP Probook 470, najnovejši model ima končnico HP Probook 470 G9.
Podroben opis
Prenosnik HP ProBook G4i odlikuje izjemen dizajn in zmogljiva konfiguracija. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 7 255U s taktom 1,7 GHz, ki mu pomaga 16 GB DDR5 pomnilnika. Za shranjevanje je na voljo 512 GB SSD pogon. Za udobno delo skrbi odličen 40,6 cm (16") IPS zaslon z zaščito proti bleščanju in ločljivostjo 1920x1200 (WUXGA).
Računalnik bo zlahka kos tudi zahtevnejšim opravilom.
Tehnične lastnosti:
- Zaslon: 40,6 cm (16") IPS, WUXGA (1920x1200), anti-glare, 300 nits
- Procesor Intel Core Ultra 7 255U 1,7 GHz (do 5,2 GHz, 12 MB cache)
- Pomnilnik: SODIMM 16 GB DDR5 5600 MT/s (vsi RAM reženji so zasedeni)
- Shramba: 512 GB SSD PCIe NVMe
- Grafika: integrirana Intel Graphics
- Brezzžične povezave: WiFi 6e AX211, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Windows 11 Pro
Priključki:
- 1x HDMI 2.1
- 1x kombinirani 3,5 mm avdio priključek
- 1x RJ-45
- 2x USB-A
- 2x USB-C
Fizične lastnosti:
- Dimenzije: 35,94 x 25,1 x 1,09-1,7 cm
- Teža: 1,74 kg
Napajanje:
- Baterija: LiPoly, 3-celična, 56 Wh
- Polnilec: USB-C. 45 W
Garancija: 1 leto





