Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

- 3,4

Redna cena 108,58 €Prihranite 3,65 € (3,4 %)
104,93 €
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
V košarico

Šifra (ID): 44586
Šifra proizvajalca: DN-82121-1
Proizvajalec: DIGITUS
Kategorija: Ostali dodatki
Stanje: Novo
Na zalogi v skladišču

Osebni prevzem na dan: 16.12.2019
Predvidena dostava na vaš naslov: 17.12.2019





Tehnične podrobnosti

Podroben opis

Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus
Vgrajenih 2MB predpomnilnika
Podpira standarde: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
1x RJ45 10/100/1000 Base-TX vmesnik
1x SC optični duplex 1000Base-FX vmesnik (TX in RX)
Podpira single mode optične povezave
Optični kabel Singlemodni 9/125 mikronski
Wavelenght 1310 nm
Moč oddajanja: Minimum -12 dBm, Maksimum -6 dBm
Samodejni Full-duplex ali Half-duplex
Podaljševanje optičnega omrežja do 10 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK/1000M
Primerni za temperature od 0 do 60 stopinj celzija
Zunanje napajanje 5 V DC
Kovinsko ohišje
Pasivno hlajenje
Barva: Črna

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila



Dimenzija v mm (DxSxV): 95x70x26mm
Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

Podrobno o izdelku:

Mnenja in ocene kupcev za "Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek

Sorodni izdelki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo

    PRIJAVA NA E-NOVICE

    Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.