SANDISK Ultra Dual Drive Go 64GB USB-A/C USB ključek
| Šifra (ID): | 104065 |
| Šifra proizvajalca: | SDDDC3-064G-G46 |
| Proizvajalec: | SANDISK |
| Kategorija: | USB ključi |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
Opis izdelka
SANDISK Ultra Dual Drive Go 64GB USB-A/C USB ključek je izvrstna izbira, če pogosto prenašate podatke med napravami in potrebujete kvalitetno rešitev. Ključek je odporen na tresljaje, vročino in ostale zunanje vplive, kar pomeni, da boste na njem lahko brezskrbno shranjevali tudi najpomembnejše podatke. Zahvaljujoč vmesniku , ki zagotavlja visoke hitrosti branja in zapisovanja, boste vse vaše podatke prenašali z bliskovito hitrostjo. Na njem je mogoče shraniti do 64GB podatkov.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SDDDC3-064G-G46 |
| EAN koda | 619659177171 |
| Proizvajalec | SANDISK |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB Type-A in Type-C |
| Dimenzije: | 44,45 x 12,19 x 8,64 mm |
| Garancija | 24 mesecev |





