LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 16" 3,2K OLED Core Ultra 9 285H 64GB 2TB RTX5070 Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik 83L0001CSC
| Šifra (ID): | 109361 |
| Šifra proizvajalca: | 83L0001CSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Da |
| Kapaciteta diska | 2TB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik oziroma tablični računalnik Thinkpad Yoga so konvertabilni poslovni hibridni prenosniki primerni za najbolj napredne. Uporabljate ga lahko kot običajni prenosnik, kot stojalo, lahko ga prepognete v obliko šotora ali pa kot moderno in praktično tablico, saj se prenosnik Thinkpad Yoga prilagaja vašim zahtevnostim. Prenosnik model LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 16" 3,2K OLED Core Ultra 9 285H 64GB 2TB RTX5070 Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik 83L0001CSC se ponaša s tankim, lahkim in izjemno trpežnim ohišjem, ki bo zadovoljil tudi najbolj zahtevne. Procesorska moč Thinkpad Yoga nikoli ni bila bolj izpopolnjena, saj je vgrajen procesor , delovni pomnilnik v velikosti pa bo poskrbel, da boste upravljali tudi z večimi aplikacijami istočasno brez zatikanj. Lenovo Yoga bo vašo kreativnost in produktivnost pri vsakdanjem delu dviginila na popolnoma novo raven z močno vgrajeno baterijo z dolgo življensko dobo in pametnimi Lenovo Yoga rešitvami, ki vas bodo očarale. Presenečeni boste tudi nad kristalno jasno sliko ki jo boste na svojem Lenovo ThinkPad Yoga zaslonu gledali v velikosti visoke ločljivosti in vgrajeno grafično kartico Integrirana. Prenosni računalnik je ime dobil po tem ker se pri jogi telo človeka prepogiba v vse smeri, kot je to pri izbranem Thinkpad Yoga modelu: LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 16" 3,2K OLED Core Ultra 9 285H 64GB 2TB RTX5070 Windows 11 Pro na dotik prenosni računalnik 83L0001CSC. Zabavali se boste ob hitrosti ki jo je zmožen za vas proizvesti ThinkPad Yoga, vaše najljubše podatke pa boste shranjevali na trdi disk velikosti 2TB SSD.
Prenosni računalnik Lenovo ThinkPad Yoga ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83L0001CSC |
| EAN koda | 0198156554895 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" 3,2K (3200x2000) Tandem OLED, 1600nits (peak) / 1000nits (običajno) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR 1000, AGC Dragontrail Glass, Touch, X-Rite, PureSight Pr |
| Procesor: | Intel Core™ Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo do 5.4GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Pomnilnik: | 64GB LPDDR5x-8400 (na plošči, ni nadgradljiv) |
| Kapaciteta diska: | 2x 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica | samo brezžična povezava |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | SD |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x Thunderbolt 4, z USB PD 65-100W in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD čitalec kartic 1x Slim tip napajalni konektor |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava | sterklena brez gumbov, podpira Precision TouchPad (PTP), 95 x 150 mm |
| Zvočniki | 6 zvočnikov, 2W x4 (nizkotonci), 2W x2 (visokotonci), optimizirani z Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera | 5.0MP + IR z E-shutter, IR za Windows Hello |
| Baterija | 84Wh |
| Material: | aluminij |
| Barva: | Luna Grey (siva) |
| Dimenzije: | 362,72 x 253,69 x 17,9 mm |
| Masa (neto): | od 2,07 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot (zasedena) 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot (zasedena) |
| Dodatno: | X-Rite tovarniška strojna kalibracija MIL-STD-810H military test Eyesafe Certified 2.0 TUV Rheinland Flicker Free TUV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | Carbon Neutral Certified, ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, MIL-STD-810H military test |
| Serija: | Yoga |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 170 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 170 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









