LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" (35,56cm) WQXGA+ OLED Ryzen AI 7 350 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83JY000YSC
| Šifra (ID): | 107216 |
| Šifra proizvajalca: | 83JY000YSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik oziroma tablični računalnik Thinkpad Yoga so konvertabilni poslovni hibridni prenosni računalniki primerni za najbolj napredne. Uporabljate ga lahko kot običajni prenosnik, kot stojalo, lahko ga prepognete v obliko šotora ali pa kot moderno in praktično tablico, saj se prenosni računalnik Thinkpad Yoga prilagaja vašim potrebam. Prenosnik model LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" (35,56cm) WQXGA+ OLED Ryzen AI 7 350 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83JY000YSC se ponaša s tankim, lahkim in izjemno odpornim ohišjem, ki bo zadovoljil tudi najbolj zahtevne. Procesorska moč Thinkpad Yoga nikoli ni bila bolj izpopolnjena, saj je vgrajen procesna enota , dinamični pomnilnik v velikosti 32GB pa bo poskrbel, da boste upravljali tudi z večimi aplikacijami istočasno brez zatikanj. Lenovo Yoga bo vašo ustvarjalnost in produktivnost pri vsakdanjem delu dviginila na popolnoma novo raven z močno vgrajeno baterijo z dolgo življensko dobo in pametnimi Lenovo Yoga rešitvami, ki vas bodo očarale. Presenečeni boste tudi nad kristalno čisto sliko ki jo boste na svojem Lenovo ThinkPad Yoga zaslonu gledali v velikosti visoke ločljivosti 2880 X 1800 in vgrajeno grafično kartico Integrirana. Prenosni računalnik je ime dobil po tem ker se pri jogi telo človeka prepogiba v vse smeri, kot je to pri izbranem Thinkpad Yoga modelu: LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" (35,56cm) WQXGA+ OLED Ryzen AI 7 350 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83JY000YSC. Zabavali se boste ob hitrosti ki jo je zmožen za vas proizvesti ThinkPad Yoga, vaše najljubše slike, posnetke in glasbo pa boste shranjevali na trdi disk velikosti 1000GB SSD.
Prenosni računalnik Lenovo ThinkPad Yoga ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83JY000YSC |
| EAN koda | 0198156554833 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits / 500nits (običajno) svetleč, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000, X-Rite, PureSight Pro |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 350 (8 jeder / 16T niti), 2,0/5,0GHz, 8MB L2 / 16MB L3), NPU do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32GB Soldered LPDDR5x-7500 (Dual channel, na plošči, ni nadgradljiv) |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 860M |
| Mrežna kartica | brez |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi+ 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (USB4 40Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska |
| Kazalna naprava | steklena površina, podpira Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Zvočniki | 4 zvočniki, 2x 2W nizkotonec, 2x 2W visokotonec, optimizirani z Dolby Atmos®, Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR za Windows Hello, z e-zaslonko |
| Baterija | 70Wh |
| Material: | zgoraj: aluminij spodaj: aluminij |
| Barva: | Tidal Teal |
| Dimenzije: | 312 x 219,3 x 13.9 mm |
| Masa (neto): | od 1,19 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home (slovenski / hrvaški / angleški) |
| Dodatno: | X-Rite® Factory Color kalibracija Eyesafe® Certified 2.0 |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR, 9.0EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified, generation 10, MIL-STD-810H military test, Eyesafe Certified 2.0, Intel Evo Platform |
| Serija: | Yoga |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |













