ANTEC AX67 ARGB Midi-T ATX okno gaming črno ohišje
| Šifra (ID): | 101787 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10207-0 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 08.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Višina hladilnika (mm) | 160 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Elegantno ohišje ANTEC AX67 ARGB Midi-T ATX okno gaming črno ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Robustno kovinsko ogrodje poskrbi za občutek neuničljivosti ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10207-0 |
| EAN koda | 761345102070 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 / 1 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 2.0 1x USB 3.0 1x mikrofon/slušalke |
| Ventilator: | Spredaj: 3x 120 (priloženo ARGB) Zgoraj: 2x 120 mm Napajanje: 2x 120 mm Zadaj: 1x 120 mm (priloženo ARGB) |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 345 mm (z vgrajenim ventilatorjem spredaj) največja dolžina grafične kartice: 320 mm (z vgrajenim ventilatorjem zadaj) največja dolžina grafične kartice: 290 mm (z vgrajenim 360 mm ventilatorjem vodnega hlajenja) največja višina procesorskega hladilnika: 160 mm največja dolžina PSU: 165 mm (z HDD), 205 mm (z HDD premaknjeno na levo), 345 mm (brez HDD) |
| Radiatorji vodnega hlajenja: | 120 / 240 / 360 mm |
| Dimenzije v mm: | 405 x 200 x 449 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 4,60 kg |















