ASUS Dual Radeon RX 7600 8GB GDDR6 OC DUAL-RX7600-O8G-EVO grafična kartica
| Šifra (ID): | 107613 |
| Šifra proizvajalca: | 90YV0LD0-M0NA00 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Grafične kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Konektor za napajanje | 8-pin 1x |
| Dolžina grafične kartice (mm) | 229 |
| RAM | 8GB |
| Grafični procesor | AMD Radeon |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | GGDR6 |
Opis izdelka
Prekoračite meje z grafično kartico ASUS Dual Radeon RX 7600 8GB GDDR6 OC DUAL-RX7600-O8G-EVO grafična kartica, s katero boste dosegli visokokakovostno sliko. S sodobnim proizvodnim procesom ter modernimi tehnologijami ponuja pravo vizualno doživetje, napredno hlajenje pa zagotavlja tiho delovanje, tudi pod težjimi obremenitvami, za zanesljivo grafično izkušnjo. Poleg tega pa bo izpopolnjen grafični pomnilnik GGDR6 s kapaciteto 8GB še dodatno izboljšal zmogljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90YV0LD0-M0NA00 |
| EAN koda | 4711387779392 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalec čipovja: | AMD Radeon |
| Grafični procesor: | Radeon RX 7600 |
| Grafični pomnilnik: | 8GB GDDR6 |
| Takt procesorja: | OC način: do 2715 MHz (Boost Clock)/do 2300 MHz (Game Clock) privzeto: do 2695 MHz (Boost Clock)/do 2280 MHz (Game Clock) |
| Takt pomnilnika: | 18 Gbps |
| Vodilo: | PCI Express 5.0 |
| Število procesorskih enot | 2048 stream |
| Pomnilniško vodilo | 128-bit |
| Izhodi: | 1x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | 2,5 režni |
| Dodatno napajanje | 1 x 8-pin |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 229 x 123 x 49 mm |
| Barva: | črna |









