ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WQXGA Core Ultra 7 155H 16GB 1TB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik B3404CMA_L-QN0816X
| Šifra (ID): | 101151 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0711-M015U0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WQXGA Core Ultra 7 155H 16GB 1TB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik B3404CMA_L-QN0816X podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 35,6 cm (14,0"), in resolucijo točk v kombinaciji z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0711-M015U0 |
| EAN koda | 4711387788073 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WUXGA (2560 x 1600) 16:10 IPS 120Hz anti-glare |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 155H 1,4 GHz (24MB Cache, do 4.8 GHz, 16 jeder), Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (2x SO-DIMM. 1 prosta reža) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, kompatibilen z USB4, podpira zaslon / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet Smart card reader |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 1080p HD, z varnostno zaslonko, IR funkcija za podporo za Windows Hello |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 31,37 x 22,68 x 1,99 ~ 1,99 cm |
| Masa (neto): | 1,45 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | Energy star 8.0, EPEAT Gold, TCO Certified, REACH |
| Vsebina paketa: | 65 W Type-C univerzalni napajalnik |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |












