ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WQXGA Intel Core 5 120U 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik B5604CVA-WB53D0X
| Šifra (ID): | 106618 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX07A1-M00LW0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WQXGA Intel Core 5 120U 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik B5604CVA-WB53D0X podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo pik v povezavi z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX07A1-M00LW0 |
| EAN koda | 4711387909171 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" (40,64cm) 2560 x 1600 16:10 IPS, 120Hz, anti glare 500nits |
| Procesor: | Intel Core 5 120U 1.4 GHz (12MB, do 5.0 GHz, 10 jeder), Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel Grafika |
| Mrežna kartica | Gigabit Ethernet |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | čitalec pametnih kartic |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Dolby Atmos |
| Spletna kamera | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 63 WHrs, 3S1P, 3 celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: magnezij-aluminij Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 358 x 254,3 x 18,9 - 22,9 mm |
| Masa (neto): | 1,75 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |










