ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WUXGA Ultra 5 125H 16GB 512GB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik (B5604CMA-4G-WB53C0X)
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WUXGA Ultra 5 125H 16GB 512GB 4G Windows 11 Pro prenosni računalnik (B5604CMA-4G-WB53C0X) podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 40,6 cm (16,0"), in resolucijo točk v kombinaciji z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0751-M00KF0 |
| EAN koda | 4711387751046 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" (40,64cm) 1920 x 1200 16:10, IPS LED, anti glare |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 125H 1,2 GHz (18MB Cache, do 4,5 GHz, 14 jeder); Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| trdi_disk | 512 GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| opticna_enota | brez |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Dolby Atmos |
| Spletna kamera | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| material | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: aluminij + magnezijeva zlitina Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: (SxVxG) | 35,80 x 25,43 x 1,89 ~ 2,29 cm |
| Masa (neto): | 1,47 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, REACH |
| Vsebina paketa: | 65W type-C napajalnik univerzalni |
| not_serija | ExpertBook |
| ima_polnilec | Da |
| min_moc_polnilca_w | 65 |
| max_moc_polnilca_w | 65 |
| podpira_USB_PD | Da |
| Velikost zaslona: | 40,6 cm (16,0'') |
| tip_procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| pomnilnik_filter | 16GB |
| SSD: | 512GB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |










