ASUS ExpertBook P3 16" (40,64cm) WUXGA Intel Ultra 7 255H 16GB 512GB prenosni računalnik P3606CCA-WB255H4C0
| Šifra (ID): | 109090 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0AL2-M00930 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook P3 16" (40,64cm) WUXGA Intel Ultra 7 255H 16GB 512GB prenosni računalnik P3606CCA-WB255H4C0 podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo pikslov skupaj z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
prenosnik ASUS ima vgrajen trdi disk kapacitete 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0AL2-M00930 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10, IPS, Anti-glare, 300nits |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, do 5.1 GHz, 16 jeder, 16 niti); Intel AI Boost NPU do 13 TOPS |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 (2x DDR5 SO-DIMM reža, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica | 1x RJ45 |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C podpira zaslon / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon / power delivery 1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | slovenska, Chiclet, osvetljena |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 1080 FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 70 Wh |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: aluminij Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 359,3 x 253 x 10,7-18,9 mm |
| Masa (neto): | 1,84 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM reži (1 zasedena) 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 (prosta) 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 (zasedena) |
| Garancija | 36 mesecev |
| Certifikati: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 9.0, FSC Recycled, REACH, RoHS, TCO Certified |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 55 W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |
