ASUS ExpertBook Ultra B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core Ultra 7 X7 358H 32GB 1TB 0,99kg Win11 Pro Morn Grey prenosni računalnik B9406CAA-WB358H8DG1X + ovitek in LAN adapter
| Šifra (ID): | 108139 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX09J1-M01770 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 15.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook Ultra B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core Ultra 7 X7 358H 32GB 1TB 0,99kg Win11 Pro Morn Grey prenosni računalnik B9406CAA-WB358H8DG1X + ovitek in LAN adapter podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo zaslona 35,6 cm (14,0"), in resolucijo pik v povezavi z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
prenosnik ASUS ima vgrajen trdi disk kapacitete 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX09J1-M01770 |
| EAN koda | 4711636483902 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.0", OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, neodsevni, 600nits, HDR True Black 1000, Pantone Validated, DCI-P3: 100 % |
| Procesor: | Intel Core Ultra X7 Procesor 358H 1.9 GHz (18MB Cache, do 4.8 GHz, 16 jeder, 16 niti); Intel® AI Boost NPU do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32GB LPDDR5X, brez proste reže, maks. do :32GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | brez LAN, priložen USB3 na RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 6.0 Wireless Card, Bluetooth podpira do BT 5.4 (omejene funkcije) zahteva BT driver version 23.130.x.x ali novejši |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpora zaslon / napajanje, 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | osvetljena Chiclet, 1.5mm Key-travel |
| Zvočniki | Dolby Atmos, 6 vgrajenih zvočnikov |
| Spletna kamera | 1080p FHD (AI image upscaling do 5MP) z IR funkcijo za Windows Hello, z varnostno zaslonko |
| Baterija | 70WHrs, 2SP2, 4-cell Li-ion |
| Material: | Mg-Al |
| Barva: | siva (Morn Grey) |
| Dimenzije: | 31,09 x 21,28 x 1,09 ~ 1,64 cm |
| Masa (neto): | 0,99 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next business day On-Site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | Energy star 9.0, FSC Mix, TCO Certified, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | ovitek, USB3 na RJ45 gigabit adapter 90W AC adapter + kabel |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 90 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 90 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









