ASUS MU101C Blue Ray žična optična črna miška
| Šifra (ID): | 98028 |
| Šifra proizvajalca: | 90XB05RN-BMU000 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Miške |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip povezave | USB priklop |
| Vrsta izdelka | Miška za delo |
| Vrsta senzorja | Optični |
| DPI | 3200 |
Opis izdelka
Izboljšajte svojo produktivnost z miško ASUS MU101C Blue Ray žična optična črna miška, ki združuje dober izgled in odlično funkcionalnost. Miška je zasnovana za udobje in omogoča nemoteno delo brez nelagodja ali bolečin v zapestju. Miška je žična, za povezavo z računalnikom pa uporablja USB priklop. Odlikuje jo napredni Optični senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost ne glede na vrsto opravila.
Računalniška miška je izredno pomemben kos računalniške opreme. Vsaka miška za računalnik služi svojemu namenu. V kolikor mo vaša nova miška pogosto v uporabi predlagamo miško ki je ergonomske oblike. Ergonomska miška poskrbi za večje udobje in bolj naraven položaj za zapestje.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90XB05RN-BMU000 |
| EAN koda | 4718017141352 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Povezljivost: | žična |
| Tip: | Optična |
| Možnost priklopa: | USB |
| Ločljivost: | 1000 / 1600 / 3200 dpi |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 85 g |
| Domet: | 150 cm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 96,6 x 57,7 x 38 mm |



