ASUS WT425 brezžična optična črna miška
| Šifra (ID): | 98026 |
| Šifra proizvajalca: | 90XB0280-BMU000 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Miške |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Tip povezave | Brezžična |
| Vrsta izdelka | Miška za delo |
| Vrsta senzorja | Optični |
| DPI | 1600 |
Opis izdelka
Miška ASUS WT425 brezžična optična črna miška združuje kakovostno izdelavo in odlično funkcionalnost, za navišji nivo produktivnosti. Njena zasnova omogoča neprekinjeno delo brez nelagodja ali bolečin v zapestju. Miška je Brezžična, kar zagotavlja čisto delovno površino brez nepotrebnih kablov. Odlikuje jo napredni Optični senzor, ki zagotavlja izjemno natančnost tako pri preprostih pisarniških opravilih, kot tudi pri naprednejši uporabi.
Računalniška miška je izredno pomemben kos računalniške opreme. Vsaka miška za računalnik služi svojemu namenu. V kolikor mo vaša nova miška pogosto v uporabi predlagamo miško ki je ergonomske oblike. Ergonomska miška poskrbi za večje udobje in bolj naraven položaj za zapestje.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 90XB0280-BMU000 |
| EAN koda | 4716659934004 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Povezljivost: | brezžična |
| Tip: | Optična |
| Možnost priklopa: | USB |
| Ločljivost: | 1000 / 1600 dpi |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 65 g |
| Domet: | 10 m |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 107 x 74 x 39 mm |



