BE QUIET! DARK BASE PRO 901 (BGW50) RGB Full Tower okno črno ohišje
Predvidena dostava na vaš naslov: 14.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, eATX |
| Višina hladilnika (mm) | 190 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Elegantno ohišje BE QUIET! DARK BASE PRO 901 (BGW50) RGB Full Tower okno črno ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izdelan je iz kakovostnih materialov ter izpopolnjen do potankosti. Kompatibilen je z različnimi vrstami hladilnih rešitev, kar zagotavlja nizke obratovalne temperature. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BGW50 |
| EAN koda | 4260052190142 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Tip ohišja: | Full tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ATX, Micro-ATX, ATX, E-ATX, XL-ATX |
| Zunanja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 1 |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 (možnost do največ 7) |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 6 (možnost do največ 16) |
| Število razširitvenih mest: | 8 |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen2 Type-C 4x USB 3.2 Type A Mic+ Audio Qi charger 15W |
| Ventilator: | nameščen: možnost vgradnje: možnost vgradnje vodnega hlajenja: |
| Največja kompatibilnost: | največja dimenzija napajalnika (brez spodnjega ventilatorja): 325 mm največja dimenzija napajalnika (s spodnjim ventilatorjem): 325 mm dolžina grafične kartice (brez HDD kletke): 495 mm dolžina grafične kartice (s HDD kletko): 350 / 370 mm največja višina procesorskega hladilnika: 190 mm |
| Dimenzije v mm: | 604 x 275 x 569 mm (D x Š x V) |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | proti-vibracijska zaščita za HDD reže, ventilator, napajalnik in pladenj matične plošče odstranljivi proti-prašni filtri spredaj in spodaj |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 17,8 kg |









