BE QUIET! SFX POWER 3 450W 80Plus Bronze (BN321) SFX napajalnik
| Šifra (ID): | 90560 |
| Šifra proizvajalca: | BN321 |
| Proizvajalec: | BE QUIET! |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | SFX |
| 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Moč napajalnika | 450W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
Na naraščajoče popvpraševanje po energetsko učinkovitem napajanju je BE QUIET! odgovoril z napajalnikom BE QUIET! SFX POWER 3 450W 80Plus Bronze (BN321) SFX napajalnik. Vgrajene ima kakovostne električne komponente, ki zagotavljajo brezhibno delovanje za daljšo življensko dobo učinkovitega napajanja. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Odraz tega je tudi nižja obratovalna temperatura ter hkrati manjša poraba energije, zaradi česar bo vaš mesečni račun nižji. Povrhu vsega napajalnik z vgrajenimi varnostnimi mehanizmi zmanjšuje možnost okvare komponent v primeru defekta. Napajalni sistem nudi izhodno moč do 450W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | BN321 |
| EAN koda | 4260052188279 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 450 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Bronze |
| Učinkovitost: | pri 20% obremenitvi: 13,2 dBA; pri 50% obremenitvi: 13,2 dBA, pri 100% obremenitvi: 33,8 dBA |
| Format: | SFX |
| Konektorji: | 1x ATX-Osnovna plošča (20+4-pin) 1x P4+4 (CPE) (Procesor) 2x PCI-e 6+2-pin (Grafični procesor) 2x PATA 3x SATA 1x FDD (Floppy) |
| Napetosti/tokovi | 3,3 V + 5 V kombinirano; 12 V: 450 W |
| Hlajenje: | 80 mm (2366 rpm) |
| poraba_mirovanje | <0,11 W |
| Dodatne lastnosti: | ErP, aktivni PFC |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 100 x 125 x 64 mm |








