CANON i-SENSYS X C 1333P 33ppm
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Tiskalnik CANON - za večino računalniških navdušencev najbolj zanseljiv tiskalnik.
CANON tiskalnik ali CANON printer model: CANON i-SENSYS X C 1333P 33ppm je zanesljiv printer, ki vas svojimi mnogimi funkcijami ne bo razočaral. CANON tiskalnik tiskom ter največjim formatom omogoča hiter izpis z ločljivostjo .. Med najbolj prodajne sodijo laserski tiskalnik in inkjet tiskalnik oziroma brizgalni tiskalnik. CANON tiskalnik ponuja združitev z vso vašo obstoječo opremo. Med najbolj popularne sodi serija CANON PIXMA.
Nekaj najbolj prodajnih modelov: Canon pixma TS5150, Canon pixma TS3355, Canon pixma G3411, Canon pixma MG5750.
Vsak tiskalnik CANON ima omejeno garancijo, v kolikor bi jo želeli podaljšati nam pred nakupom obvezno pišite.
Podroben opis
| Opis izdelka | Canon i-SENSYS X C1333P - Tiskalnik - Barva - laser |
| Vrsta tiskalnika | Tiskalnik delovne skupine - laserski - barvni |
| Teža | 16,1 kg |
| Razred velikosti medija | A4/Pravni pouk |
| Največja velikost medija | Pravni podatki (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Min velikost medija (po meri) | 76 mm x 127 mm |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Hitrost tiskanja | Do 33 ppm - A4 (210 x 297 mm) Do 60 ppm - A5 Ležeča do 29,5 ppm - dupleks - A4 (210 x 297 mm) |
| Največja ločljivost (B&W) | 1200 x 1200 dpi |
| Največja ločljivost (barva) | 1200 x 1200 dpi |
| Avtomatsko obojestransko tiskanje | Da |
| Vmesnik | USB 2.0, gigabitni LAN, Wi-Fi(n) |
| AirPrint omogočen | Da |
| RAM nameščen (max) | 1 GB |
| Trdi disk | 4 GB |
| Jezikovna simulacija | Canon Ultra Fast Rendering (UFRII), PCL 5C, PCL 6, PostScript 3, JPEG, TIFF, PDF |
| Vrsta medija | Navaden papir, reciklirani papir, težak papir, tanek papir, barvni papir, predhodno luknjani, etikete, razglednice, kuverte |
| Skupna zmogljivost predstavnosti | 300 listov |
| Ravnanje z mediji | Kaseta za 250 listov papirja, večnamenski pladenj za 50 listov |
| Mesečni obseg tiskanja (max) | 50000 strani |
| Priporočena mesečna količina | 750 - 4000 strani |
| Mreža | Tiskalniški strežnik |
| Moč | AC 220-240 V |
| Sistemske zahteve | Windows 10, Windows 8.1, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Windows 11, Microsoft Windows Server 2022, Linux, Apple macOS 10.12 ali novejša različica |
| Dimenzije (WxDxH) | 42,5 cm x 42,7 cm x 38 cm |















