CYBERPOWER SurgeProtector B0620SC0-DE 6x vtičnica 1,8m prenapetostna zaščita razdelilec
| Šifra (ID): | 76561 |
| Šifra proizvajalca: | B0620SC0-DE |
| Proizvajalec: | CYBERPOWER |
| Kategorija: | Vtičnice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 05.06.2026
Tehnične podrobnosti
| Vrsta vtičnice | Prenapetostna zaščita |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | B0620SC0-DE |
| EAN koda | 4712856275841 |
| Tip: | Prenapetostna zaščita |
| Proizvajalec | CYBERPOWER |
| Izhodna napetost | odvisno od vhodne |
| Izhodni priključki | 6x schuko |
| Vhodna napetost | 200 ~ 250 V |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Vrsta vgradnje: | No |
| Teža | 0,375 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vhodni tok: | 10 A |
| Temperaturno območje: | 0 ~ 35°C |
| Vlažnost: | 0 ~ 95 % |
| Dimenzije embalaže: | 115 x 365 x 45 mm |

