Fnirsi osciloskop 2CH 350MHz 4v1 DPOS350P
Brezplačna dostava Novost
315,64
V košarico
Šifra (ID): 109070
Šifra proizvajalca: DPOS350P
Proizvajalec: FNIRSI
Kategorija: Orodje
Stanje: Novo
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Fnirsi DPOS350P je 4-v-1 tablični osciloskop z 2 kanaloma, pasovno širino 350 MHz v enokanalnem načinu, vzorčenjem 1 GS/s, 50 MHz generatorjem signalov, spektralnim analizatorjem 200 kHz do 350 MHz, 7-palčnim IPS zaslonom na dotik, zaščito do 400 V in USB Tip-C QC18W.
Opremljena je z 2-kanalnim osciloskopom do 350 MHz v enokanalnem načinu, realnim vzorčenjem 1 GS/s, hitrostjo osveževanja 50.000 valovnih oblik na sekundo in 7-palčnim IPS zaslonom ločljivosti 1024 x 600.
Vgrajeni 50 MHz generator signalov podpira 14 standardnih valovnih oblik in zajete valovne oblike po meri, spektralni analizator pokriva območje od 200 kHz do 350 MHz, analizator frekvenčnega odziva pa do 50 MHz.
Podpira do 500 shranjenih valovnih oblik, 90 posnetkov zaslona in izvoz podatkov prek USB. Zaščitna zasnova vključuje prenapetostno zaščito do 400 V, večstopenjsko izolacijo, zaščito pred poškodbo vezij, regulacijo napetosti in ESD dušenje.
– 4-v-1: osciloskop, generator signalov, spektralni analizator in analizator frekvenčnega odziva
– 7-palčni IPS kapacitivni zaslon na dotik
– Spektralni analizator 200 kHz do 350 MHz in analizator frekvenčnega odziva do 50 MHz
– Prenapetostna zaščita do 400 V ter USB Tip-C QC18W polnjenje
– Shranjevanje 500 valovnih oblik in 90 posnetkov zaslona
Tehnične lastnosti:
– Model: DPOS350P
– Zaslon: 7 palčni IPS zaslon na dotik
– Ločljivost zaslona: 1024 x 600
– Napajanje: Vgrajena litijeva baterija 3,7 V
– Kapaciteta baterije: 8000 mAh
– Polnjenje: USB Tip-C, QC18W
– Poraba energije: 10 W
– Dimenzije: 190 x 128 x 37 mm
Osciloskop:
– Kanali: 2x
– Pasovna širina: 350 MHz en kanal
– Hitrost vzorčenja: 1 GSa/s
– Čas naraščanja: 1 ns
– Globina pomnilnika: 47 Kpts
– Vhodna impedanca: 1 MΩ / 14 pF
– Časovna baza: 5 ns do 50 s
– Navpična občutljivost: 2 mV do 20 V
– Navpično območje: 16 mV do 160 V
– Natančnost DC: ±2 %
– Časovna natančnost: ±0,01 %
– Spajanje: AC, DC
– Sonda: 1X, 10X, 100X
– Omejitev pasovne širine: 150 MHz, 20 MHz
– Visoka ločljivost: 8 bit do 16 bit
– Sprožilni načini: Auto, Single, Normal
– Sprožilni kanal: CH1, CH2
– Digitalni sprožilec
– Merjenje s kazalci: čas, perioda, frekvenca, nivo, napetost
– FFT prikaz: da
– X-Y način: da
– Shranjevanje valovnih oblik: 500
– Shranjevanje slik: 90
– Največja vhodna zaščita: 400 V
Signalni generator:
– Kanali: 1
– Frekvenčni razpon: 0 do 50 MHz
– Vrste valovnih oblik: 14 standardnih + zajeta valovna oblika
– Amplituda: 0 do 5 Vpp
– Odmik: -2,5 V do +2,5 V
– Faktor zapolnitve: 0,1 do 99,9 %
– Frekvenčna ločljivost: 1 Hz
– Ločljivost amplitude: 1 mV
– Ločljivost odmika: 1 mV
– Shranjevanje zajetih valovnih oblik: 500
Analizator frekvenčnega odziva:
– Frekvenčni razpon: 10 Hz do 50 MHz
– Amplituda vzbujevalnega signala: 0 do 5 Vpp
– Odmik vzbujevalnega signala: -2,5 V do +2,5 V
– Število frekvenčnih točk: 20 do 500
– Merjenje s kazalci: frekvenca, ojačenje, faza
– Kalibracija sistema: da
Spektralni analizator:
– Metoda pretvorbe: FFT
– Dolžina FFT: 4K do 32K
– Frekvenčni razpon: 200 kHz do 350 MHz
– Nivojski razpon: -60 dBmV do +260 dBmV
– Merjenje s kazalci: frekvenca, amplituda
– Waterfall prikaz: da
– 3D waterfall prikaz: da
– Samodejna nastavitev: da
– Kalibracija sistema: da
Paket vsebuje: 1x Fnirsi osciloskop 2CH 350MHz 4v1 DPOS350P, 2x 350 MHz sonda, 1x USB Tip-A na Tip-C kabel, 1x 18 W napajalnik bele barve (Quick Charge), 1x Navodila
Dimenzije: 210 x 140 x 40 mm
Teža: 1,2000 kg
Garancija: 12 mesecev
Proizvajalec:
Shenzhen FNIRSI Technology Co.,Ltd.
8F,Weihuada Industrial Park C building West, Li Rong Road Da Lang Street, / Longhua District
518109 Shenzhen
Kitajska
jason@fnirsi.com
Podatki odgovorne osebe v EU:
Tech Trade d.o.o. Trzin
Blatnica 8
1236 Trzin, Slovenija SL
info@techtrade.si
Podrobno o izdelku:
Fnirsi osciloskop 2CH 350MHz 4v1 DPOS350P video
Mnenja in ocene kupcev za "Fnirsi osciloskop 2CH 350MHz 4v1 DPOS350P"