G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 F4-3600C16D-32GVKC ram pomnilnik
| Šifra (ID): | 68400 |
| Šifra proizvajalca: | F4-3600C16D-32GVKC |
| Proizvajalec: | G.SKILL |
| Kategorija: | Pomnilniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Dolžina pomnilnika | DIMM |
| Vrsta pomnilnika | DDR4 |
| Kapaciteta pomnilnika | 32GB |
Opis izdelka
G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 F4-3600C16D-32GVKC ram pomnilnik je kvaliteten pomnilnik, namenjen matičnim ploščam ki podpirajo DDR4 vodilo. Zgrajen je iz visokokakovostnih komponent, ki zagotavljajo zanesljivost. Zahvaljujoč kapaciteti 32GB ter frekvenci delovanja zagotavlja nemoteno delo, ne glede na zahtevnost naloge. Ponaša se s povečano kapaciteto prenosa, kar bo vašemu sistemo omogočilo, da naenkrat upravlja z večjo količino podatkov. Poleg tega njegove karakteristike omogočajo večjo moč pri manjši porabi energije.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | F4-3600C16D-32GVKC |
| EAN koda | 4713294223623 |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Proizvajalec | G.SKILL |
| Kit: | Dva modula |
| Tip: | DDR4 |
| Kapaciteta: | 32GB |
| Hitrost delovanja: | 3600 |
| Latence | 16-19-19-39 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Hladilnik: | Da |
| Dodatno: | - kompatibilnost Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready - višina 42 mm |
| Garancija | 24 mesecev |













