NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Šifra (ID): | 32419 |
| Šifra proizvajalca: | 88887105 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 22.05.2026
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Vrsta ohišja | Rack |
Elegantno ohišje INTER-TECH 2U-20255 2U rack industrijsko strežniško ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov.
| Proizvajalčeva koda | 88887105 |
| EAN koda | 4260133126268 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 2U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 4x |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 8x |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3x |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 |
| Napajalnik: | ni vgrajen, 2U kompatibilnost |
| Ventilator: | 4x 80mm (vgrajeni, Molex konektor) 2x 80mm (opcija v okvirju za pogone) |
| Dimenzije v mm: | 482 (Š) x 89 (V) x 588 (G) mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | - Power in Reset gumba - LED indikatorji: delovanje, HDD aktivnost, 2x omrežna aktivnost, opozorilo - material: 1,0-1,2mm jeklo |
| Garancija | 12 mesecev |
| Masa (neto): | 9,10 kg |
| Vsebina paketa: | ohišje, set vijakov, okvir za 2U napajalnik, nosilci za 3,5" trde diske |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)