INTER-TECH ARGUS GPS-900W 80Plus Gold ATX napajalnik
| Šifra (ID): | 74633 |
| Šifra proizvajalca: | 88882209 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Napajalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 19.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Certifikat 80 Plus | Da |
| Primeren za sisteme | ATX |
| 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Moč napajalnika | 900W |
| Modularen | Ne |
Opis izdelka
INTER-TECH ARGUS GPS-900W 80Plus Gold ATX napajalnik je popolna kombinacija zmogljivosti in učinkovitosti. Vodilna tehnologija ter uporaba kakovostnih kondenzatorjev omogoča konstanten tok energije z izboljšano učinkovitosjo ter daljšo življensko dobo napajalnika. Pametna kontrola ventilatorja poskrbi za neslišno delovanje pod nizkimi obremenitvami ter izvrstno hlajenje pri višjih bremenih. Rezulat tega je večja učinkovitost za daljše delovanje, manjša poraba energije, nižji mesečni stroški elektrike in minimalno odvajanje toplote v prostor. Poleg tega enota z vgrajenimi ukrepi ponuja višji nivo varnosti ter zmanjšuje možnost okvare komponent. Najvišja obratovalna moč napajalnika je 900W.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88882209 |
| EAN koda | 4260455647120 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni |
| Moč: | 900 W |
| Certifikat učinkovitosti: | 80 Plus Gold |
| Učinkovitost: | pri 20%: 92,77%, pri 50%: 93,10%, pri 100%: 90,82% |
| Format: | ATX |
| Konektorji: | 1x 20+4Pin 2x 4+4Pin 4x PCI-Express 6+2Pin 3x IDE 4Pin (Molex) 6x SATA 1x Floppy |
| Napetosti/tokovi | +5V in +3,3V kombinirano: 100W, +12V: 900W (75A) |
| Hlajenje: | 1x 140mm |
| Garancija | 36 mesecev |
| Vsebina paketa: | napajalnik, navodila za uporabo, napajalni kabel, vijaki, vezice |
| Dimenzije: | 86 x 150 x 160 mm |







